Wybierz produkty z menu poniżej

Szafy na dokumenty

sz-na-dok2

W ofercie naszej firmy znajdują się również szafy na dokumenty. Dajemy Państwu wybór spośród produktów posiadających odpowiednie certyfikaty IMP jak również spośród szaf bez atestu, które z powodzeniem mogą służyć do przechowywania kartotek pracowników bądź segregatorów z dokumentami firmy.
Wśród metalowych szaf na dokumenty posiadających certyfikację IMP wyróżniamy:

  • Klasę A – w ramach, której znajdują się szafy służące do przechowywania pism i dokumentów określonych klauzulą „zastrzeżone” lub „poufne”
  • Klasę B – w ramach, której znajdują się szafy służące do przechowywania pism i dokumentów określonych klauzulą „tajne”
  • Klasę C – w ramach, której znajdują się szafy służące do przechowywania pism i dokumentów określonych klauzulą „ściśle tajne”

Wszystkie nasze produkty wykonane są zgodnie z wymogami określonymi w Zarządzeniu Ministra Obrony Narodowej nr 25/MON z dnia 17.11.2005r lub na podstawie wydanego 18.10.2005r Rozporządzenia Rady Ministrów.

Szafy na dokumenty nie posiadające atestu są dostępne w dwóch wersjach: jednodrzwiowej oraz dwudrzwiowej. Oby dwa typy występują w jasnoszarej kolorystyce. Opcjonalnie dostępne są również w jednym z pięciu innych ofertowanych kolorach. Do celów związanych z przechowywaniem kartotek idealnie sprawdzi się linia szaf posiadających bogatą ilość szuflad, które doskonale nadają się do przechowywania dokumentów w najpopularniejszych formatach.

Klientom, którzy kładą duży nacisk na wygląd oraz prezencję swoich biur i gabinetów proponujemy szafy na dokumenty w klasycznej, drewnianej zabudowie, które również znajdują się w naszej ofercie.

 

Uwaga!

Meble metalowe są przeznaczone do użytkowania wewnątrz suchych i wolnych od pyłów pomieszczeń w temperaturze pokojowej. Powierzchnie lakierowane należy czyścić odkurzaczem i wilgotną szmatką oraz osuszyć. W wypadku większego zabrudzenia do czyszczenia używać wody z detergentem przeznaczonym do powierzchni metalowych lakierowanych i osuszyć natychmiast miękką szmatką.

Wszelkie uszkodzenia mechaniczne, uszkodzenia transportowe, uszkodzenia powłok lakierniczych spowodowane nieprawidłowym postępowaniem i użytkowaniem nie podlegają gwarancji.

Oferujemy szafy specjalnego przeznaczenia do pomieszczeń użytkowanych w podwyższonej wilgotności. Takie szafy mają zastosowanie m.in. w szatniach basenowych, pomieszczeniach będących w pobliżu dużych ilości pary wodnej – np. kuchni, pralni.

Have no product in the cart!
0