Wybierz produkty z menu poniżej

Szafy do przechowywania broni

szafynabron2

W myśl obowiązujących w naszym kraju przepisów każda broń w warunkach domowych musi być przechowywana w szafie metalowej wyposażonej w zamek kluczowy, dlatego do tego właśnie celu przedstawiamy Państwu trzy rodzaje szaf:

  • Szafy dedykowane dla broni długiej z wewnętrznym skarbczykiem do przechowywania amunicji, posiadające uchwyty na broń długą oraz wycior. Posiadają certyfikat (IMP)
  • Szafy dedykowane dla broni długiej z wewnętrznym skarbczykiem do przechowywania amunicji, wyposażone w uchwyty na broń długa oraz wycior. Posiadają certyfikat na zamontowany w nich zamek w klasie A
  • Szafy dedykowane dla broni długiej w eleganckiej, drewnianej zabudowie do przechowywania amunicji, posiadające uchwyty na broń długą oraz wycior. Szafy te posiadają dla całego produktu certyfikat IMP.

Naszym Klientom proponujemy szczególne zwrócenie uwagi na szafy w eleganckiej, drewnianej zabudowie, wyposażonej w kuloodporną szybę, która pozwala na efektowną ekspozycję broni. Wszystkie te produkty posiadają certyfikat IMP.

Have no product in the cart!
0