Wybierz produkty z menu poniżej

Szafki wiszące na klucze

szafkinaklucze2

Szafki wiszące do przechowywania kluczy to produkty, które pomogą Państwu rozwiązać problem z przechowywaniem i zabezpieczeniem kluczy. Dzięki numeracji haczyków przechowywane w szafce klucze będą w niej zawieszone w sposób uporządkowany, a poprzez zamykanie szafki zamkiem kluczowym cylindrycznym lub szyfrowym- w sposób bezpieczny.

Szafki oferowane są w różnych wymiarach i typach. Szafki typu TG wyposażone są w przestawne zawieszki, które umożliwiają regulację pionowej odległości wiszących kluczy, a więc dają możliwość przechowywania kluczy długich. W ofercie znaleźć można szafki o pogłębionej szerokości na tzw. pęki kluczy. Szafki zamykane są pełnymi drzwiczkami metalowymi lub posiadają w drzwiczkach szybkę.

Część typów szafek posiada dodatkowe drzwi wewnętrzne zamykane zamkiem cylindrycznym, co stwarza możliwość dodatkowego zabezpieczenia kluczy np. zapasowych lub do pomieszczeń, do których dostęp ma być specjalnie utrudniony. W naszej ofercie znaleźć można szafki na zróżnicowaną ilość kluczy w zależności od potrzeb klienta: począwszy od szafki na 2 sztuki kluczy w formie szafki awaryjnej w kolorze czerwonym, poprzez najpopularniejsze na 7, 30, 50 czy 108 sztuk, a skończywszy na szafce dla 520 sztuk kluczy.

Have no product in the cart!
0