Wybierz produkty z menu poniżej

Meble warsztatowe

meblewarsztatowe2

Firma Metalkas posiada szeroki wachlarz profesjonalnych mebli warsztatowych. By w pełni zaspokoić Państwa wymagania oferujemy między innymi stoły warsztatowe wykonane ze stali w różnych wariantach kolorystycznych. Posiadają one różną ilość szuflad i półek oraz różne dopasowane do oczekiwań Klientów gabaryty.

Ponadto proponujemy także wiszące szafki i ścianki warsztatowe, których funkcjonalność pozwala na łatwe zawieszenie na nich narzędzi oraz przedmiotów niezbędnych w każdym warsztacie.

Dodatkowo należy podkreślić, że nowością w naszej ofercie są stoły warsztatowe wyposażone w wymienny moduł. Dzięki takiemu rozwiązaniu mogą Państwo w bardzo prosty sposób stworzyć własny, spełniający indywidualne potrzeby produkt.

Gwarantujemy, że dzięki meblom warsztatowym wyprodukowanym przez firmę Metalkas stworzą Państwo w pełni bezpieczne i profesjonalne miejsce pracy dla siebie i swoich pracowników.

Uwaga!

Meble metalowe są przeznaczone do użytkowania wewnątrz suchych i wolnych od pyłów pomieszczeń w temperaturze pokojowej. Powierzchnie lakierowane należy czyścić odkurzaczem i wilgotną szmatką oraz osuszyć. W wypadku większego zabrudzenia do czyszczenia używać wody z detergentem przeznaczonym do powierzchni metalowych lakierowanych i osuszyć natychmiast miękką szmatką.

Wszelkie uszkodzenia mechaniczne, uszkodzenia transportowe, uszkodzenia powłok lakierniczych spowodowane nieprawidłowym postępowaniem i użytkowaniem nie podlegają gwarancji.

Oferujemy szafy specjalnego przeznaczenia do pomieszczeń użytkowanych w podwyższonej wilgotności. Takie szafy mają zastosowanie m.in. w szatniach basenowych, pomieszczeniach będących w pobliżu dużych ilości pary wodnej – np. kuchni, pralni.

Have no product in the cart!
0