Wybierz produkty z menu poniżej

Meble metalowe i szafy socjalne

meblesocjalne2

Firma Metalkas jest także producentem szerokiej gamy mebli socjalnych.

Wszystkie produkowane przez nas meble i szafy posiadają certyfikat COBRABID-BBC, który jest gwarantem spełnienia wymagań określonych na podstawie norm PN-F 06010-05:1990; PN-F06009:2001; PN-EN 14073-2:2006.

Produkowane przez nas szafy ubraniowe występują w wersjach: jednodrzwiowa, dwudrzwiowa, trzydrzwiowa, czterodrzwiowa oraz szafy typ „L” w wersjach: jednodrzwiowa i dwudrzwiowa.

Wszystkie meble sprzedawane są w podstawowym kolorze szarym (RAL 7035). Umożliwiamy Państwu także zakup mebli na zamówienie w jednym z pięciu innych proponowanych kolorów.

Nasze produkty posiadają wewnętrzne przegrody, które dzielą szafę na dwie części odseparowując miejsce na odzież czystą i brudną. Standardowo wszystkie nasze szafy wyposażone są w kluczowy zamek z jednopunktowym lub trzypunktowym ryglowaniem. Produkowane przez nas meble są również przystosowane do zamknięcia szyfrowego, kłódkowego a także na specjalne życzenie Klienta do zamknięcia elektronicznego. Opcjonalnie oferujemy również akcesoria dodatkowe do szaf socjalnych: daszki, nóżki oraz ławki jednostronne lub dwustronne.

Nasza firma produkuje również meble metalowe przeznaczone do szkół. W takich produktach zastosowaliśmy pomniejszoną konstrukcję oraz dostosowaliśmy ich wyposażenie do potrzeb dzieci oraz młodzieży w szkolnym wieku. W szkołach, przy których znajduje się basen, idealnie sprawdzą się szafy ubraniowe typu „L”, które są przystosowane do użytkowania ich w warunkach wysokiej wilgotności (opcja basenowa).

 

Uwaga!

Meble metalowe są przeznaczone do użytkowania wewnątrz suchych i wolnych od pyłów pomieszczeń w temperaturze pokojowej. Powierzchnie lakierowane należy czyścić odkurzaczem i wilgotną szmatką oraz osuszyć. W wypadku większego zabrudzenia do czyszczenia używać wody z detergentem przeznaczonym do powierzchni metalowych lakierowanych i osuszyć natychmiast miękką szmatką.

Wszelkie uszkodzenia mechaniczne, uszkodzenia transportowe, uszkodzenia powłok lakierniczych spowodowane nieprawidłowym postępowaniem i użytkowaniem nie podlegają gwarancji.

Oferujemy szafy specjalnego przeznaczenia do pomieszczeń użytkowanych w podwyższonej wilgotności. Takie szafy mają zastosowanie m.in. w szatniach basenowych, pomieszczeniach będących w pobliżu dużych ilości pary wodnej – np. kuchni, pralni.

Have no product in the cart!
0