Wybierz produkty z menu poniżej

Magazynowe regały metalowe

regaly2

Przedstawiamy Państwu bogatą ofertę naszych regałów metalowych. Zostały one wyprodukowane i przeznaczone do pomieszczeń jako:

  • regały piwniczne,
  • regały garażowe,
  • regały archiwalne,
  • regały warsztatowe,
  • regały magazynowe,
  • regały sklepowe.

Zanim zdecydują się Państwo na zakup regału metalowego powinni Państwo jasno sprecyzować jego przeznaczenie. W tym celu można skontaktować się z naszym działem handlowym. Konkretne określenie własnych potrzeb jest bardzo istotnym elementem z uwagi na duży wachlarz oferowanych przez nas produktów.

Proponujemy Państwu wybór spośród regałów o różnych wymiarach i udźwigu na półkę. Udźwig ten waha się od 40 kg do nawet 600 kg. Ponadto warto jasno określić sposób montażu. Nasze regały posiadają elementy wciskane lub skręcane śrubami.

Warto wiedzieć, że regały, których udźwig na półę wynosi od 40 kg do 90 kg są skonstruowane w oparciu o półki metalowe, natomiast regały, których udźwig plasuje się w przedziale 90 kg – 600 kg wyposażone są wyłącznie w półki ze specjalnej płyty. Ponadto chcemy podkreślić, że do malowania regałów stosujemy ekologiczną farbę proszkową, co więcej do malowania niektórych produkowanych przez naszą firmę regałów stosujemy białą farbę posiadającą atest PZH pozwalający na przechowywanie żywności.

Pragniemy zaznaczyć, że do każdego sprzedawanego przez nas regału dołączona jest instrukcja obsługi. Po jego poprawnym zmontowaniu należy pamiętać o każdorazowym przytwierdzeniu regały do ściany. Zagwarantuje to bezpieczeństwo podczas jego użytkowania.

Have no product in the cart!
0