Wybierz produkty z menu poniżej

Kasetki metalowe

kasety-metalowe2

W ofercie naszej firmy znajdują się również różne rodzaje kaset metalowych. Proponujemy Państwu między innymi:

 1. Kasety służące do przechowywania wysokich sum pieniężnych, papierów wartościowych, ważnych dokumentów czy sentymentalnych pamiątek. Ich wyjątkowa konstrukcja oraz system zamykania zamkiem cylindrycznym sprawiają, że kasety te są idealnym rozwiązaniem do transportowania i przechowywania wartościowych przedmiotów w krótkich okresach czasu (np. na czas otwarcia sklepu, biura, lokalnego pawilonu czy tradycyjnej kasy). Doskonale sprawdzą się również do przechowywania w nich mniej wartościowych przedmiotów w domu – szczególnie, gdy kaseta będzie przymocowana do podłogi.
  Chcemy również zwrócić Państwa uwagę na produkty z tzw. podwójnym dnem. Są one dodatkowo zabezpieczone przed niepowołaną konfiskatą przez osoby nieupoważnione. Po użyciu kaseta wraz z przechowywaną zawartością może być bez problemu umieszczona w szafie pancernej lub domowym sejfie. Tego typu produkty oferujemy Państwu w wersjach z wyposażonych w dwa zamki, posiadające niezależną blokadę.Chcemy podkreślić, że nasze kasetki posiadają wkłady na banknoty oraz/lub bilon – także dla waluty EURO.
 2. Proponujemy Państwu również kasety na broń. Są to produkty, które w zamyśle i dzięki specjalistycznemu wykonaniu idealnie sprawdzą się do przechowywania amunicji oraz broni w warunkach domowych. W naszej ofercie posiadamy kasety posiadające certyfikaty IMP oraz kasety wyposażone w certyfikowany zamek kluczowy w kl. A. Jest to wersja ekonomiczna. Mogą one służyć do przechowywania broni, tylko i wyłącznie, gdy kaseta jest dodatkowo przechowywana w kasie pancernej lub sejfie min. w klasie S1.
 3. W swojej ofercie posiadamy także kasety bankowe. Z uwagi na szczególne wyposażenie oraz specyficzne właściwości konstrukcyjne kasety te przeznaczone są do wykorzystania ich w środowiskach bankowych, urzędowych bądź instytucyjnych.
  Proponujemy Państwu wybór spośród dwóch rodzajów kaset:
  – posiadających certyfikat IMP
  – posiadających ocenę IMP
 4. Firma Metalkas produkuje również kasetki służące do zabezpieczenia rejestratorów.
  W celu uzyskania szczegółów dotyczących tych produktów prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.
 5. Proponujemy Państwu również kasety samochodowe. Powstały one z myślą o ochronie wysokich sum pieniężnych podczas ich transportu. Zostały one wykonane z najwyższą starannością i spełniają wszystkie techniczne wymagania, które zawiera rozporządzenie MSWiA z dnia 14.10.1998r.
Have no product in the cart!
0